Günlük araç giriş çıkışı binleri bulabilen otoparklar, sık kirlenmekte ve temizliğin yanında hijyen de önemli bir konu olarak dikkat çekmektedir. Çok büyük alanları kaplayan ve çok katlı olan bu mekânların temizliğinde akülü ve temizlik çalışanı tarafından yönetilebilen araçlar kullanılır. Böylece temizlik hem hızlı şekilde gerçekleştirilir hem de hijyen en etkili şekilde sağlanmış olur. Ayrıca cam, merdiven ve asansör gibi alanların temizliği de otopark temizliği içerisinde yer almaktadır. Antalya temizlik firmaları arasında yer alan Başarı Botanik ise bu süreçte size yardımcı olacak, her detaydan en ince ayrıntısına kadar yararlanmanızı sağlayacaktır.

Otopark Temizliği Aşamaları Nelerdir?

Zemin, her otoparkta standart olmaz. Zaten otopark temizliğinde en önemli aşama zemin temizliği olduğu için temizliğin zemin türüne odaklı olarak gerçekleştirilmesi gerekir. Eğer zeminde çimento ve bu tarz malzemelerden kaynaklı kalıntılar varsa, öncelikle bunların temizlenmesi gerekecektir. Ardından diğer temizlik adımları gerçekleştirilir. Bunlar ise şu şekildedir:

·      Çok katlı ya da tek katlı, açık ya da kapalı gibi pek çok farklı şekilde otopark bulunur. Bu nedenle her otopark türünün temizliği de farklı olmaktadır.

·      Zemin temizliği en önemli aşama olduğundan, ince tozların da temizlenmesi gerekir. Aksi durumda araçların camları ve yüzeyleri çok çabuk tozlanacaktır.

·      Ayrıca otoparklardaki merdiven, asansör vb. alanların temizliği de otopark temizliğinin kapsamı içerisine girmektedir.

Yukarıda da görüldüğü gibi otoparklarda hem ziyaretçilerin hem de araçların hijyenden faydalanabilmesi için belirli adımları profesyonelce gerçekleştirilmesi gerekir. Aksi durumda hijyenik olmayan, bakterilere açık bir ortam oluşacaktır.

Antalya Otopark Temizliği: Başarı Botanik

Temizlik adımlarını profesyonel şekilde gerçekleştiren, uzman ve eğitimli çalışanlar ile ekip uyumu içerisinde temizlik hizmeti sunan Başarı Botanik, Antalya’nın her noktasına hijyeni taşımayı hedeflemektedir. Bunun için teknolojinin getirdiği tüm olanaklardan sonuna kadar faydalanan firmamızdan güvenle temizlik hizmeti alabilirsiniz.

Otopark temizliği konusunda uzman olan ve sıklıkla tercih edilen Antalya temizlik firmamız, ekip uyumu içerisinde özel temizlik cihazlarını kullanarak hijyeni sağlamaktadır. Siz de firmamızın sunduğu özel, güvenilir, hijyenik ve uygun fiyatlı hizmetten yararlanabilir, aklınıza takılan soruları bize ileterek sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Bültenimize Kaydolun

Yeni konut projelerimizden haberdar olmak için
bizlere e posta adresinizi bırakın


 

Copyright 2022 Venio Agency