Yeni aldığımız ya da yaptırdığımız bir ev veya ofisi temiz ve kullanılabilir hale getirmek son derece zor ve zahmetli. İşte bunun için inşaat sonrası temizlik genellikle içinden çıkılamaz bir seviyeye ulaşabiliyor. Bu durumda temel gereklilik de hiç kuşkusuz ki profesyonel temizlik firmaları oluyor. İşte tam bu noktada yanınızda yer alan Başarı Botanik, hijyenik bir ortamın oluşturulmasını sağlayacaktır. Böylece Antalya temizlik hizmetlerinde bir marka olan Başarı Botanik’ten profesyonel hizmeti, uzman ellerden alabileceksiniz.

İnşaat Sonrası Temizlik Aşamaları Nelerdir?

Oturulabilir ya da kullanılabilir bir mekân için, mekândaki hijyen karşıtı tüm olumsuzlukların ortadan kaldırılması gerekir. İşte söz konusu inşaatı yeni bitmiş bir ev ya da iş yeri olduğunda, dikkat edilmesi gerekenler artıyor. Peki, hangi aşamalar kullanılarak temizlik gerçekleştirilmelidir?

·      Harç, alçı ve boya kalıntıları hemen her yerde olacağından, öncelikle bu kalıntılar suyla yumuşatılmalıdır.

·      Ardından özel kimyasallar, malzemeler ve cihazlar kullanılarak kalıntılara müdahale edilmelidir.

·      Sonrasında herhangi bir kalıntının kalıp kalmadığı kontrol edilmelidir.

·      Silme aşamalarında malzemeye zarar vermeyecek şekilde hareket edilmelidir.

·      Ekip uyumu ile sistematik şekilde temizlik gerçekleştirilmelidir.

İnşaat bittikten sonra yapılması gereken temizlik tam anlamıyla profesyonellik ve ekip uyumu gerektirdiğinden, sıradan temizlik malzemelerini kullanılarak tek başınıza bitiremezsiniz. Bu nedenle profesyonellerden bu konuyla ilgili destek almanız gerekir. İşte Başarı Botanik bu konuda yanınızda yer alarak, hijyenik ortamlara sahip olmanıza yardımcı olmaktadır.

Antalya İnşaat Sonrası Temizlik: Başarı Botanik

İnşaatlar tamamlandıktan sonra eviniz ya da ofisinizin kullanılabilir hale gelmesini istiyorsanız, bu durumda profesyonel temizlik firmamızdan destek alabilirsiniz. Firmamız mekânı steril ve hijyenik hale getirerek teslim ettiğinden, temizliği en ince ayrıntısına kadar hissedebileceksiniz. Bunun yanında Başarı Botanik;

·      Uzman çalışanları sayesinde,

·      Ekip uyumu içerisinde,

·      En kaliteli temizlik malzemelerini kullanılarak,

·      Uygun fiyatlı Antalya temizlik hizmeti sunmaktadır.

Etkili bir temizliğin sırrı, ekip uyumu içerisinde gerçekleştirilmesinde yatar. Bu nedenle mutlaka temizliğin aşamalar halinde en hızlı şekilde tamamlanması gerekir. Bunun için siz de Başarı Botanik firmamızın sunduğu inşaat sonrası temizlik hizmetinden yararlanmak isterseniz, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hizmet detayı ve fiyat hakkında çeşitli detayları da öğrenebilirsiniz.

Bültenimize Kaydolun

Yeni konut projelerimizden haberdar olmak için
bizlere e posta adresinizi bırakın


 

Copyright 2022 Venio Agency