Bakım ve Abonelik

Mevsimine Göre Bahçe Bakımları

Her mevsim doğru bir bakıma ihtiyacı vardır. Bakım hizmetlerimiz; aylık periyodik bakım, Sonbahar-Kış ve İlkbahar-Yaz genel bakımları gibi kollara ayrılmaktadır.

İki haftada bir bahçıvan ve bahçe uzmanlarımız bahçelerin genel bakım ve onarımı, ağaç ve ağaçcıkların budanma işlemlerini ve çim biçimi, gübreleme ve onarımı yapılmaktadır.

İnşaat ve Bahçe Temizliği

İnşaat temizliği, inşaat sonrası ince temizlik, merdiven ve bahçe temizliği ile yaşam alanlarınız huzurlu bir ortama dönüşmektedir.

Kullandığımız temizlik malzemeleri temizlenecek yüzeye göre değişmekte ve böylelikle eşyalara herhangi bir zarar verilmemektedir.

Yazlık ve Kışlık Bitki Bakımları

Kışın bitki bakımı ekstra bir özen istiyor. Soğuğa dayanıklı kış bitkileri yetiştiriyor bile olsanız tıpkı insanlar gibi bitkiler de her mevsimde farklı gereksinimlere sahip oluyor.

İlkbaharla beraber uyanışa geçen tabiat, sonbahar ve kışın gelmesiyle beraber eski canlılığını yitirir. Tıpkı böceklerin kabuklarına, sürüngenlerin yerin altına çekilmesi gibi bitkiler de dinlenme ve bu süreçte yenilenme dönemine girer.

Bahçe Park Aydınlatmaları

Bir park tasarlanırken karanlıkta da nasıl görüneceği düşünülmelidir. Park ve bahçe aydınlatmalarında üç amacın karşılaması beklenir; güvenlik, estetik ve enerji tasarrufu. İyi aydınlatılmış parklar, insanların kendini güvende hissetmesini sağlar.

Doğru aydınlatma ile, şehir içerisindeki parkları güvenli ve keyifli buluşma alanları haline getirmek mümkündür.

Bültenimize Kaydolun

Yeni konut projelerimizden haberdar olmak için
bizlere e posta adresinizi bırakın


 

Copyright 2022 Venio Agency